Drept, anul 4, cu frecvență redusă   Orar - Semestrul 1

Zi
Săpt
Grupa
Interval orar
Sala
Disciplina
Cadru didactic
Vineri 6 16:00- 20:00 C18 Drept internațional privat (S) PLOEȘTEANU Nicolae-Dragoș
Vineri 5 16:00- 20:00 C18 Dreptul european al muncii (S) MARIAN Brîndușa
Vineri 4 16:00- 20:00 C18 Dreptul proprietății intelectuale (S) Voinea Sebastian
Vineri 3 16:00- 20:00 C18 Drept procesual civil (1) (S) MIRON Raul
Vineri 2 16:00- 20:00 C18 Drept internațional privat (S) PLOEȘTEANU Nicolae-Dragoș
Vineri 8 16:00- 20:00 C18 Drept procesual civil (1) (S) MIRON Raul
Vineri 7 16:00- 20:00 C18 Drept comercial II (S) Kis Attila
Vineri 14 16:00- 18:00 C18 Dreptul european al muncii (S) MARIAN Brîndușa
Vineri 13 16:00- 20:00 C18 Dreptul proprietății intelectuale (S) Voinea Sebastian
Vineri 11 16:00- 20:00 C18 Drept procesual civil (1) (S) MIRON Raul
Vineri 10 16:00- 20:00 C18 Dreptul european al muncii (S) MARIAN Brîndușa
Vineri 1 16:00- 20:00 C18 Dreptul european al muncii (S) MARIAN Brîndușa
Vineri 14 COLOCVIU 18:00- 20:00 C18 Organizarea și jurispundența CEDO (S) Kis Attila
Sâmbătă 5 08:00- 12:00 C13 Drept comercial II (S) Kis Attila
Sâmbătă 10 08:00- 12:00 C13 Dreptul proprietății intelectuale (S) Voinea Sebastian
Sâmbătă 11 08:00- 12:00 C13 Drept procesual civil (1) (S) MIRON Raul
Sâmbătă 14 08:00- 12:00 C13 Drept procesual civil (1) (S) MIRON Raul
Sâmbătă 8 08:00- 12:00 C13 Drept procesual civil (1) (S) MIRON Raul
Sâmbătă 1 08:00- 12:00 C13 Drept comercial II (S) Kis Attila
Sâmbătă 2 08:00- 12:00 C13 Drept internațional privat (S) PLOEȘTEANU Nicolae-Dragoș
Sâmbătă 3 08:00- 12:00 C13 Drept comercial II (S) Kis Attila
Sâmbătă 4 08:00- 12:00 C13 Drept internațional privat (S) PLOEȘTEANU Nicolae-Dragoș
Sâmbătă 6 08:00- 12:00 C13 Drept comercial II (S) Kis Attila
Sâmbătă 7 08:00- 12:00 C13 Organizarea și jurispundența CEDO (S) Kis Attila
Sâmbătă 13 10:00- 14:00 C13 Drept comercial II (S) Kis Attila
Sâmbătă 14 12:00- 16:00 C13 Drept internațional privat (S) PLOEȘTEANU Nicolae-Dragoș
Sâmbătă 7 12:00- 16:00 C13 Drept comercial II (S) Kis Attila
Sâmbătă 3 12:00- 16:00 C13 Drept procesual civil (1) (S) MIRON Raul
Sâmbătă 5 12:00- 16:00 C13 Organizarea și jurispundența CEDO (S) Kis Attila
Sâmbătă 11 12:00- 16:00 C13 Organizarea și jurispundența CEDO (S) Kis Attila
Sâmbătă 8 12:00- 16:00 C13 Drept internațional privat (S) PLOEȘTEANU Nicolae-Dragoș
Sâmbătă 6 12:00- 16:00 C13 Drept internațional privat (S) PLOEȘTEANU Nicolae-Dragoș
Sâmbătă 13 14:00- 16:00 C13 Dreptul proprietății intelectuale (S) Voinea Sebastian